ما که هستیم

شرکت مهندسی سها ارتباط با هدف کمک به توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات کشور فعالیت خود را آغاز کرده و از ابتدا با بهره گیری از نیروهای مجرب و متدولوژی های روز شروع به ارائه خدمات نموده است.

شرکت سها ارتباط از سال 1389 با نام شرکت امداد رایانه کار خود را آغاز نمود. در طول این سال ها پس از کسب تجربیات و تلاش برای بالا بردن دانش و توان فنی خود، با اعتقاد به خدمات رسانی جهت توسعه بسترهای مخابراتی استان، فعالیت خود را گسترش داد . در همین راستا و برای رسیدن به اهداف جدید ، شرکت سها ارتباط متولد و با امید به آینده روشن شروع به فعالیت نموده است. شرکت سها ارتباط با داشتن تجربیات و نیروی انسانی متخصص و متعهد در همین مدت کوتاه توانسته است تمامی مجوزهای مرتبط با حیطه کاری خود را اخذ نماید. عمده مشتریان شرکت سها ارتباط اشخاص حقیقی، ارگان های دولتی و کارخانجات شاخص خصوصی می باشند.
شرکت مهندسی سها ارتباط در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با اتکا به دانش فنی و تکنولوژی به روز و منحصر به فرد و منابع انسانی خلاق و هوشمند، خود را متعهد می داند که فرهنگ کیفیت مداری را با توجه به نیازها و الزامات تمامی ذینفعان در تمامی فرآیندهای خود جاری نماید .

soha

متخصص خدمات مدیریت و پشتیبانی شبکه

شرکت سها ارتباط پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه

موجب افتخار است که شما مشتریان و مخاطبان ارجمند، این شرکت را شایسته خدمت به خود دانسته اید. شرکت مهندسی سها ارتباط با هدف کمک به توسعه زیر ساخت IT کشور فعالیت خود را آغاز و از ابتدا با استفاده از نیروهای مجرب و متدولوژی های نوین شروع به ارائه خدمات نمو ده است .
در گروه فنی و مهندسی برنامه ریزی دقیق و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین عارضه یابی درون سازمانی نقش مهمی در پیشرفت شرکت و مطمئناً رضایت مندی مشتریان دارد و اعلام این مطلب موجب خرسندی است که انتخاب بهترین محصولات، استفاده از کارشناسان فنی و بازرگانی کارآزموده ، آموزش و پشتیبانی بر محصولات ارائه شده و در نتیجه رضایت مندی مشتریان در استراتژی این شرکت قرار دارد. امید است شما عزیزان همچون گذشته با وفاداری خود ما را در این گذر همراهی نمایید.

تعهدات ما

اصالت کالا

ما کلیه خدمات مربوط به شبکه را در بالاترین سطح و با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. شرکت‌ها در هر ابعادی که‌ باشند می‌توانند از انواع خدمات شبکه سها ارتباط برحسب نیازهای سازمانی خود بهره‌مند شوند.

دانش فنی به روز

کارشناسان ما به طور ایمن و مؤثر شبکه شما را مدیریت، نظارت و نگهداری خواهند کرد. ما این تضمین را می‌دهیم که شبکه کامپیوتری شما مطابق با نیازهای درون سازمانی و تجاریتان بهینه کنیم و در عین حال آسیب پذیری‌های امنیتی را کاهش دهیم.

تحویل در زمان تعهد

شرکت سها ارتباط با بکارگیری متخصصین حوزه شبکه در کمت خدمات مربوط به شبکه را در بالاترین سطح و با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. شرکت‌ها در هر ابعادی که‌ باشند می‌توانند از انواع خدمات شبکه سها ارتباط برحسب نیازهای سازمانی خود بهره‌مند شرین زمان

تیم های اجرایی متعهد

یکی از اصول کلی این شرکت ، سنجش فعالیت ها با معیارهای تعیین شده است ، تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار در چهارچوب دقیق و مشخص صورت گیرد. تمامی بخش ها با معیارهای مرتبط تطبیق داده می شوند تا از انجام درست کلیه مراحل اطمینان حاصل شود .

مطابقت با استاندارد های بین المللی

مبنای فعالیت شرکت سها ارتباط بر پایه بهره‌گیری از متخصصین مجرب و به‌روزترین تجهیزات در اجرای پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات و با به‌کارگیری تجهیزات از معتبرترین برندهای تولیدکننده تجهیزات شبکه، به برندی قابل اطمینان در زمینه ارائه خدمات و محصولات معتبر و متنوع مرتبط با این حوزه تبدیل گشت.

بکارگیری بهترین محصولات

شرکت مهندسی سها ارتبا ط در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با اتکا به دانش فنی و تکنولوژی به روز و منحصر به فرد و منابع انسانی خلاق و هوشمند ، خود را متعهد می داند که فرهنگ کیفیت مداری را با توجه به نیازها و الزامات تمامی ذینفعان در تمامی فرآیندهای خود جاری نماید .

تیم ما

شرکت سها ارتباط با داشتن تجربیات و نیروی انسانی متخصص و متعهد در همین مدت کوتاه توانسته است پروژه های موفقی را در سطح بین المللی تکمیل نماید.

محسن طاقه باف

مدیر عامل شرکت سها ارتباط

سید مجتبی سالار

عضو هیئت مدیره و مسئول امور مالی شرکت

مانی رئیس دانا

مدیر تیم فنی شبکه و متخصص در حوزه امنیت

سید محمد حسن میردهقان

مدیر تیم فنی برنامه نویسی و متخصص در حوزه Back-End

گواهینامه ها

شرکت سها ارتباط با دانش فنی بالا و همچنین سابقه طولانی در ارائه خدمات شبکه در حال حاضر به یکی از برترین و اصلی‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه تبدیل شده است.